У Житомирі за матеріалами СБУ до 12 років ув’язнення засуджено командирку вогневого взводу «днр»Командирка вогневого взводу-учасниця терористичної організації «днр» отримала 12 років позбавлення волі заочно із конфіскацією майна у порядку спеціального судочинства.

У межах спеціального досудового слідства слідчі СБУ отримали беззаперечні докази безпосередньої участі командирки з позивним «Валькірія» у бойових діях проти співробітників правоохоронних органів і військовослужбовців Збройних Сил України, у тому числі під час активної фази боїв за Горлівку, Єнакієве, Дебальцеве, Новоазовськ та Савур-Могилу.

Весною 2014 року уродженка Сніжного Донецької області у віці 27 років із власної ініціативи приєдналася до незаконного збройного формування терористів «Гвардійської оперативно-тактичної групи «Кольчуга».

Після відповідної підготовки вона зайняла посаду командира вогневого взводу – старшого офіцера батареї другої гарматно-артилерійської батареї «Кольчуги».

Упродовж 8 років війни «старший лейтенант Валькірія» здійснює безпосереднє командування бойовими діями декількох десятків бойовиків. Вона віддає накази про ведення вогню, переміщення на позиції, забезпечує їх боєздатність та боєготовність.

За «бойові подвиги» поблизу Савур-Могили, Дебальцевого та Горлівки командирка вогневого взводу нагороджена псевдомедалями та «георгіївським хрестом» від «вищих керівників політичного та силового блоків» терорганізації «днр».

Крім того, оперативники спецслужби зафіксували, що паралельно командирка знімається у промороликах, де хизується своїми «бойовими подвигами» на лінії зіткнення, та паралельно просуває проросійський контент, який прославляє терористичні організації «молодих республік «л/днр» і виправдовує збройну агресію контрольованих рф бойовиків щодо нашої країни.

Корольовський районний суд м.Житомира визнав фігурантку справи винною у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.258-3 та ч.2 ст.260 Кримінального кодексу України.

Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня її затримання та приведення судового рішення до виконання.

Для забезпечення реального виконання покарання зловмисницю оголошено у розшук.

Досудове розслідування проводили слідчі Управління СБ України в Житомирські області. Обвинувачення в суді підтримувала Житомирська обласна прокуратура.

Джерело: Управління СБ України в Житомирській областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW