В які будинки Миколаєва під час опалювального сезону не зможуть подавати теплоМиколаївоблтеплоенерго розповіло, в які будинки не зможуть постачати тепло в період опалювального сезону.

Повідомляється, що підприємство подаватиме теплоносій до всіх житлових будинків, де це можливо. Мова не йде лише про зруйновані будівлі.

"Чому? Тому що температура в приміщеннях нижче +14 вже може з великою вірогідністю мати негативний вплив на будівельні конструкції через брак відповідного обміну та вологості повітря. Відсутність опалення житлових будинків також може стати чинником, що призведе до виходу з ладу внутрішньобудинкового обладнання, перш за все – трубопроводів опалення та радіаторів", - зазначає директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов, додаючи, що заміна цього устаткування буде коштувати набагато більше ніж платіжка за тепло.  

Наразі Миколаїв готується до усіх можливих сценаріїв в умовах війни, проте ОКП буде старатися зробити все можливе, аби подати тепло вжлмівки містян та, щоб опалювальний сезон почався вчасно.

"Ми розуміємо всі ризики,всі можливі варіанти розвитку подій – готуємося до них. Але з відкритими вікнами від спеки в квартирі опалювальний сезон точно не пройде. Ми маємо вчитися бути економними та виваженими у питаннях теплоспоживання, я наголошую на цьому повсякчас. Тому до опалювального сезону мають готуватися не лише теплопостачальник та керуюча компанія, а й самі містяни. Елементарні речі також допоможуть мінімізувати тепловтрати в квартирі. Має бути командна робота", - аргументує Микола Логвінов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW