Прибиральниця однієї з криворізьких шахт поширювала «Z» - символіку і закликала підтримати війну росії проти ЗСУ та "нацистів"У Кривому Розі жінка в соціальних мережах підтримувала росію у повномасштабній війні проти України. Суд постановив конфіскувати її телефон в дохід держави.

Про це 0564.ua стало відомо з вироку Довгинцівського райсуду в Єдиному реєстрі судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що криворожанка, яка працює прибиральницею на одній з місцевих шахт, розмістила на своїй сторінці в забороненій соціальній мережі світлину із символом окупаційної влади рф «Z».

Окрім цього вона в дописі на підтримку росії «ZaПутина!!!ZaРоссию!!!», розмістила коментар наступного змісту:

«Поддержите проведение военной операции на территории Украины и действия России по отношению к ВСУ и нацистам. Лучше жить в составе России».

До суду надійшла заява про визнання винуватості.

Суд визнав криворожанку винною по ч.1ст.111-1 КК України і призначив їй покарання у вигляді позбавлення права обіймати державні посади на строк 10 (десять) років.

Речовий доказ - телефон з якого жінка розміщувала коментар в підтримку дій росії, суд постановив конфіскувати та передати у дохід держави.

Нагадаємо, раніше у Кривому Розі суд постановив знищити ноутбук, на якому пенсіонер поширював російську пропаганду.

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW