У Держані попрощались із загиблим захисником Анатолієм ГорбаченкомУчора, 3 вересня, у Деражнянській міській громаді, що на Хмельниччині, живим коридором провели в останню путь захисника України, жителя села Нижнє Анатолія Горбаченка, 1995 року народження.

Про це Суспільному розповів друг загиблого Микола Юрковський.

За словами Миколи Юрковського, Анатолій Горбаченко був великим патріотом України. Майже з перших днів повномасштабного вторгнення пішов на фронт, командував взводом. Загинув на Донеччині біля населеного пункту Піски.

«Толік був дуже добрим, чемним, завжди усміхнений. Навчався десь у Вінниці в вузі, де закінчив військову кафедру. Коли почалася повномасштабна війна, він сам прийшов до військомату в Деражні, сказав, що хоче на фронт. І десь через кілька тижнів він туди і поїхав», - розповідає Микола Юрковський.

У Держані попрощались із загиблим захисником Анатолієм Горбаченком

Рідна сестра Анатолія Горбаченка Лариса воює ще з 2014 року, продовжує Микола Юрковський.

«Вона активна учасниця Революції Гідності, була на Майдані, звідки у 2014 відправилася на фронт парамедиком «Правого сектору». Це легендарна дівчина, яку багато хто знає за псевдо «Чайка». На війні вона вийшла заміж за бійця, якого, можна сказати, витягнула з того світу. Народила двоє діток. Зараз знову на війні, воювала десь поряд з братом. Фактично, Лариса і привезла Толіка хоронити у рідне Нижнє. Гірка втрата для родини, для матері», - каже Микола Юрковський.

Поховали Анатолія Горбаченка на кладовищі у рідному селі. Вічна слава Героям!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW