Спочатку вбили її маму, а потім вирішили «покращити» її портрет. В Маріуполі окупанти хочуть переписати мурал «Мілана»21 вересня 2018 року в Маріуполі на стіні 12-поверхівці по проспекту Миру з’явився мурал. Маленька дівчинка притискає до серця пухнастого ведмежатку. 

Це – Мілана Абдурашитова. В січні 2015 року, коли російська армія вдарила з «Градів» по мікрорайону Східному, дівчинка потрапила під обстріл. Її мама накрила собою своє дитя. Сама загинула, а у дівчинки снарядом відірвало ніжку.

Спочатку вбили її маму, а потім вирішили «покращити» її портрет. В Маріуполі окупанти хочуть переписати мурал «Мілана», фото-1

Український художник Сашко Корбан вирішив написати мурал і зобразити на ньому Мілану.

Особиста трагедія цієї дівчинки стала символом трагедії всього Маріуполя. Саме тому Мілана стала прототипом муралу.

Спочатку вбили її маму, а потім вирішили «покращити» її портрет. В Маріуполі окупанти хочуть переписати мурал «Мілана», фото-2

Його відкрити урочисто в День миру. Але росіяни знову атакували Маріуполь. 24 лютого вони почали наступ на місто і масовані бомбардування.

В результаті був пошкоджений мурал.

Тож тепер окупанти вирішили "покращити" зображення. Десь підштукатурити, десь домалювати, і кажуть, що мурал буде краще, ніж був.

"Покращення" Маріуполя триває.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW