Україною курсуватиме «Потяг до перемоги» з історією про Харків, - ФОТОАТ «Укрзалізниця», комунікаційна агенція «Gres Todorchuk» та сучасні українські митці запустили «Потяг до перемоги», один з вагонів в якому присвячений Харківщині.

Як повідомили в агентстві «Gres Todorchuk», художники проілюстрували сім вагонів поїзда згідно з кількістю регіонів, де є тимчасово окуповані території. Біля ілюстрацій розмістили QR-код, відсканувавши який можна дізнатися про історію українців. Кожній історії, що зображена на вагонах, присвячений окремий відеоролик. Одну з таких історій присвячено Харківській області. Це історія про сміливих залізничників, які під ракетними обстрілами евакуюють людей, та жителів, які змушені були покинути свій дім.

Україною курсуватиме «Потяг до перемоги» з історією про Харків, - ФОТО , фото-1«Ми присвячуємо цей ролик всім «залізним» людям і віримо, що скоро наш «Потяг до перемоги» дістанеться всіх окупованих населених пунктів Харківщини», - зазначили в агенції.Україною курсуватиме «Потяг до перемоги» з історією про Харків, - ФОТО , фото-2
23 серпня «Потяг по перемоги» відправився з Києва до Ужгорода, а з 3 вересня курсуватиме з Запоріжжя до Львова.

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW