Помер заслужений журналіст України з Кам’янеччини Мар’ян КрасуцькийСьогодні, 30 серпня, на 79-му році життя відійшов у вічність заслужений журналіст України, багаторічний редактор газети "Край Кам’янецький" Мар’ян Красуцький.

Прощатимуться з Мар’яном Івановичем завтра, 31 серпня. Поховають його у Кам’янці-Подільському. Про це повідомили у редакції газети "Край Кам’янецький".

Народився Мар’ян Іванович 5 січня 1943 року в селі Воскодавинці Красилівського району, що на Хмельниччині. Дитячі роки його припали на важкі повоєнні часи. Після закінчення Чепелівської семирічки середню освіту здобув у Красилові. Згодом доля закинула письменника у шахтарський край, в місто Єнакієве. Навчаючись, хлопець не покидав літературної діяльності.

Помер заслужений журналіст України з Кам’янеччини Мар’ян Красуцький, фото-1, Фото: Інтернет-джерела

Фото: Інтернет-джерела

Закінчивши одинадцять класів, Мар’ян Іванович повернувся на Хмельниччину, де влаштувався на посаду редактора в районній газеті у Новій Ушиці. Так розпочалася його журналістська кар’єра.Пізніше з родиною Мар’ян Красуцький переїздить на Вінниччину, до селища Ладижин. Там він працював у місцевій багатотиражці. Невдовзі став заступником головного редактора у Ямпільській районній газеті, згодом Мар’ян Іванович працює власкором обласної газети "Вінницька правда".

Але все-таки найбільше бажав повернутися на рідну Хмельниччину. І коли Мар’яну Івановичу запропонували працювати в древньому Кам’янці, він, не вагаючись, погодився. Так, з 1978 року по 2008 він був редактором газети "Край Кам’янецький".

Читайте також:"Забув задекларувати майно на 1,5 млн грн – судитимуть депутата Кам’янеччини".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW