Як у Чернівцях екологічні рейди допомагають переселенцям інтегруватися - АУДІОУ новому подкасті ми говоритимемо про екорейди в Чернівцях, а також те, як вони допомагають інтегруватися переселенцям.

Інтеграція переселенців у життя нової громади та проблеми екології - як поєднати вирішення цих проблем? Про це під час у подкасті ми поговорили з екоактивістом з Чернівців та засновником ГО "Міжнародний рух Еко-Культура" Олексієм Скобєєвим.

Екоактивіст розповів, що екологічні рейди - це одна з тих активностей, якими можна вирішити одразу кілька проблем. Перша - ци зменшити кількість сміття у громадських місцях та зелених зонах Чернівців.

Друга - допомогти переселенцям освоїтися на новому місці. Адже таким чином люди знайомляться з місцевими жителями, починають відчувати себе як вдома та можуть зробити для своєї нової громади щось корисне.

Але це не єдиний спосіб допомогти переселенцям, які хочуть швидше адаптуватися та приносити користь. Про те, які ще для цього влаштовують активності, а також про проблеми екології Чернівців, слухайте у нашому новому подкасті:

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новини Чернівців)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news0372AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW