Миколаївщина вже пропрацюваа шляхи евакуції у випадку можливої аварії на ЗАЕСМиколаївщина готова до евакуації населення у випадку можливої аварії на Запорізькій атомній електростанції.  

Як розповів Віталій Кім, 29 серпня, в ефірі телемарафону, найближчий населений пункт до ЗАЕС у Миколаївській області розташований на відстані 100 кілометрів.

"Ми завжди повинні готуватися до будь-яких подій. У нас відбувалися навчання щодо можливих загроз. Тим паче, що у нас на території області є Південноукраїнська АЕС, ми маємо досвід і відповідні плани. Багато чого залежатиме від вітру та погодних умов. Але ми пропрацювали шляхи евакуації під час потенційної небезпеки", — відзначив він.

Проблемою для області залишаться кількість транспорту, аби провести евакуацію в разі чого. 

"Єдина проблема на зараз — це кількість транспорту, який потенційно може бути зарезервований, через мобілізацію транспорту для військових дій. Але вважаю, що у випадку необхідності, військові теж допоможуть", — додав Віталій Кім.

Як відомо російські терористи повністю контролюють ЗАЕС і вже влаштували не одну провакацію. Шість енегоблоків вже відключали від постачання. До ЗАЕС також повинна прибути місія МАГАТЕ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW