Місія МАГАТЕ уже в дорозі до Запорізької АЕСМісія МАГАТЕ для підтримки та допомоги Запорізької АЕС уже в дорозі, повідомив голова агентства Рафаель Гроссі.

Про це пише "Інтерфакс Україна".

"Настав день, місія МАГАТЕ для підтримки та допомоги АЕС у Запоріжжі вже в дорозі. Ми повинні гарантувати безпеку найбільшого ядерного об'єкта в Україні та в Європі. Пишаюся тим, що керую цією місією, яка відбудеться цього тижня", - написав Гроссі у твіттері в понеділок уранці.

“У списку членів команди, з якими ознайомилася The New York Times, є голова МАГАТЕ Рафаель Гроссі з Аргентини та ще 13 експертів із переважно нейтральних країн. Ні Сполучені Штати, ні Велика Британія, яких Росія вважає упередженими через їхню рішучу підтримку України, не представлені”, – йдеться у повідомленні  The New York Times..

Зазначається, що до складу місії МАГАТЕ увійшли фахівці з Польщі, Литви, Сербії, Китаю, Албанії, Франції, Італії, Йорданії, Мексики та Північної Македонії.

Як повідомлялося, “вагнерівці” створили на Запорізькій АЕС в’язницю, де катують викрадених активістів, волонтерів та бізнесменів.

Місія МАГАТЕ уже в дорозі до Запорізької АЕС , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW