У львівському парку Франка триває ярмарок органічної та натуральної продукціїДругий день у львівському парку Франка триває ярмарок органічної продукції. 

27 серпня на головній алеї парку імені Івана Франка у Львові розпочав свою роботу одинадцятий ярмарок органічної та натуральної продукції. Понад 15 продавців із Заходу України представили ствою продукцію. Відвідати ярмарок також можна і 28 серпня. 

Про це повідомили у пресслужбі Львівської військової адміністрації. 

Гості ярмарку матимуть можливість придбати органічну продукцію вироблену без використання хімічних добрив та пестицидів, а саме: мед, трав`яні чаї, спеції, крупи, соки, молоко, сир, ковбасні вироби, овочі, джеми, конфітюри та багато іншого.

Саме тут відвідувачі матимуть можливість познайомитись з фермерами-виробниками органічної та натуральної продукції та довідатись інформацію щодо маркування органічного продукту, продегустувати різноманітні смаколики.

В межах заходу триватиме проведення виставки зразків зброї від Благодійної організації «Львівський Лицар», яка займається волонтерською допомогою українським воїнам. Зібрані кошти будуть передані волонтерській ініціативі для придбання необхідної оптики та обладнання на передову.

Читайте також: Своє життя за Україну віддав військовий з Дрогобиччини Дмитро Боб'якAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW