За відмову від обов'язкової евакуації прийомних дітей вихователів позбавлятимуть права на опіку, - МінреінтеграціїВихователів усиновлених дітей, які відмовляються від обов'язкової евакуації своїх неповнолітніх вихованців, тепер можуть позбавити права опіки над ними.

Відповідну постанову ухвалив уряд за ініціативою Мінреінтеграції, повідомляє пресслужба міністерства.

«Сім’ї, а також патронатні вихователі та дитячі будинки, які виховують прийомних дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування, можуть втратити право опікувати їх, якщо наражають своїх вихованців на великий ризик та відмовляються від обов’язкової евакуації», — йдеться в повідомленні.

У міністерстві зазначили, що долі цих дітей держава доручить «більш відповідальним» вихователям — вже у безпечних регіонах, куди неповнолітніх евакуюють.

Нових вихователів чи заклади визначатиме Нацсоцслужба на підставі інформації органів місцевої влади про наявність у згаданих районах прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей патронатних вихователів тощо.

Обов'язкова евакуація з Донеччини

Наразі обов'язкова евакуація триває на Донеччині. Кожен парний день о 16:30 відправляється потяг із Покровська до Кропивницького із зупинкою в Олександрії.

Люди, які не захочуть виїжджати, мають підписати документ про те, що вони розуміють наслідки свого рішення. Для людей, які мають дітей, передбачається додаткова форма відмови, в якій вони підпишуть згоду на відповідальність за будь-які наслідки.

За словами очільниці Мінреінтеграції Ірини Верещук, влада вже має план і розуміння, куди розселятимуть людей. Евакуацію будуть систематично і планово проводити «всіма видами транспорту», щоб узимку не виникло кризової ситуації.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW