рф наказала не звертати уваги на підірвані військові об'єкти в КримуПісля серії вибухів в Криму там почалась паніка. Але владі рф це не вигідно, і вона наказала окупаційній адміністрація півострова нову "бавовну" тримати в секреті. А в разі витоку інформації вирішили розповідати підготовлені байки про недбалість, недопалки або "ефект лінзи".

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

Під час спеціальної наради, заступник міністра оборони рф дмитро булгаков наказав у будь-який спосіб приховувати факти вибухів на складах боєприпасів та військових об’єктах, що дедалі частіше стаються на території тимчасово окупованого Криму.

У випадках, якщо інформація про знищення військових об’єктів ставатиме відомою громадськості, для того, щоб запобігти ще більшій паніці, окупанти розповідатимуть про халатність чи недбальство певних посадових осіб, прізвища яких вже встановлені і яких буде притягнуто до відповідальності.

У розвідці зазначили, що вже тисячі росіян намагаються терміново виїхати з території Криму. Паніка в окупантів піднялася після серії вибухів на військових об’єктах.

Нагадаємо, раніше ми писали, скільки росіян незаконно проживають в Криму.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW