«Моя зброя – це музика». Музикант гурту ТНМК служить у франківському полку НацгвардіїМузикант гурту ТНМК Костянтин Жуйков розповів про службу в Нацгвардії та роль музики під час війни.

Про це пише Галка.

З часу масштабного нападу окупантів на Україну до сил оборони приєдналося чимало відомих людей. Спортсмени, співаки, письменники і актори, демонструючи приклад громадянської відповідальності, взяли в руки зброю й стали на захист свого дому й своєї Батьківщини. Констянтин Жуйков бас-гітарист та один із засновників українського легендарного хіп-хоп гурту Танок на Майдані Конґо.

Після нападу загарбників чоловік евакуював сім’ю і приєднався до лав Національної гвардії України, щоб разом з побратимами і однодумцями служити і наближати перемогу України.

«Моя зброя це музика. Це наша творчість, наші проукраїнські, патріотичні пісні. Більшість наших пісень про Україну, про любов до неї і про боротьбу, – ділиться думками музикант, – Дуже важливо, щоб люди жили не лише проблемами, але щоб у них була віра в те, що все буде добре, що ми переможемо. Що Україна буде квітучою європейською державою», – йдеться у дописі на facebook-сторінці 50 полку імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW