Аптеки відпускатимуть за електронним рецептом ще одну групу ліківВ українських аптеках із листопада почнуть відпускати наркотичні ліки за електронним рецептом. Також передбачається перехідний період для медичних закладів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Із випискою електронного рецепта пацієнту надходитиме смс із номером рецепта та унікальним кодом погашення, які він має надати фармацевту в аптеці для отримання препаратів, призначених рецептом.

"Наркотичні препарати за електронним рецептом – ще один крок у цифровізації медичної сфери. І цей крок спрямований першочергово на покращення доступу до ліків, які полегшують самопочуття пацієнтів зі складними захворюваннями. Також, як і е-рецепт на антибіотики, це є черговим етапом на шляху євроінтеграції України та забезпечення контрольованості відпуску рецептурних ліків", – зазначили в міністерстві.

Таким чином, з листопада в Україні запрацює другий етап впровадження електронного рецепта на відпуск рецептурних препаратів. Наступний крок – впровадження електронного рецепта на всі рецептурні препарати – очікується в 2023 році.

Нагадаємо, раніше ми писали, що зараз триває перехідний період продажу антибіотиків лише за рецептом від лікаря. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW