СБУ оголосила підозру Кадирову і 2 його поплічникамСлужба безпеки України зібрала беззаперечні докази воєнних злочинів з боку:

▪️ Рамзана Кадирова, голови чеченської республіки рф;

▪️ Данііла Мартинова, заступника начальника управління федеральної служби військ національної гвардії рф по чеченській республіці;

▪️ Хусейна Межидова, командира тактичної групи 249 окремого моторизованого батальйону "Південь" 46 окремої бригади оперативного призначення північно-кавказького округу військ національної гвардії рф.

"Військові чиновники" звинувачуються в утриманні цивільних, порушенні правил поводження з цивільним населенням, використанні їх у якості "живого щита", в пограбуванні цивільних осіб і об’єктів, – йдеться в повідомленні.

СБУ оголосила підозру Кадирову і 2 його поплічникам, фото-1

Задокументовано, що у лютому-березні 2022 року Кадиров особисто керував розробкою та плануванням окремих військових операцій цих підрозділів, віддавав накази, заслуховував звіти та доповіді їхніх керівників.

Данііл Мартинов у минулому був спецпризначенцем фсб. А зараз відповідає за підготовку особистої охорони Кадирова, після того, як той відмовився від охорони фсб.

СБУ оголосила підозру Кадирову і 2 його поплічникам, фото-2

Встановлено, що 5 березня Мартинов особисто керував захопленням Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням. За його наказами:

  • були взяті в заручники майже 500 осіб (пацієнти диспансеру, персонал та місцеві мешканці), з поміж яких – більше сотні лежачих хворих;
  • підходи до будівлі були заміновані, а сам інтернат перетворено у вогневу позицію окупантів.

За наказом ще одного наближеного до голови Чечні Хусейна Межидова у період з 25 лютого по 13 березня відбулося незаконне захоплення у заручники та утримування у підвалах багатоповерхівок майже двох сотень мешканців Гостомеля.

СБУ оголосила підозру Кадирову і 2 його поплічникам, фото-3

Серед потерпілих – жінки, люди похилого віку та неповнолітні діти. Тих з полонених, хто, не витримавши нелюдських умов тримання (сирість, холод, нестача води, їжі та медикаментів), помирав, "хоронили" тут же, поблизу будинку.

Обидва "військові чиновники" звинувачуються в:

  • утримуванні цивільних;
  • порушенні правил поводження з цивільним населенням;
  • використанні їх у якості "живого щита".

А Хусейн Межидов – ще і в пограбуванні цивільних осіб і об’єктів.

Наразі слідчі СБУ оголосили всім фігурантам про підозру.

Раніше ми розповідали, що правоохоронці встановили особу російського окупанта, який цинічно розстріляв мирних людей під час окупації на Київщині.

Головні новини Києва - 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій часAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW