Олександр Ломако відповів на повідомлення про розслідування щодо можливого підкупу голосів за петиціюПетиція до Президента України "Черніговом має керувати обраний мер, а не призначений чиновник, - громада міста" продовжує генерувати все нові інформаційні приводи і повідомлення. Нагадаємо, що ця петиція, автором якої став секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, закликає Президента дослухатися до голосу чернігівської громади і не призначати у Чернігові військову адміністрацію замість обраного міського голови.

Петиція оприлюднена на сайті Президена 15 липня цього року, і за три місяці вона має набрати 25 тисяч голосів, щоб її розглянув голова держави та прийняв рішення щодо питань, піднятих у петиції. Наразі за 40 днів петиція набрала трохи більше 21 тисячі голосів. Попереду ще 50 днів голосування, але очевидно, що необхідні голоси петиція скоріш за все набере.

22 серпня Національна поліція на своєму офіційному сайті повідомила, що Поліція Чернігівщини розслідує факти ймовірних зловживань під час голосування за петицію на сайті Президента України. В повідомленні зазначається, що поліція перевіряє повідомлення від громадян та виявлену в мережі Інтернет інформацію про ймовірні зловживання.

У відповідь на цю інформацію секретар міськради Олександр Ломако на власній сторінці у фейсбук оприлюднив свою позицію з цього приводу.

Друзі!

Петиція до Президента на підтримку Чернігова та міського голови вже зібрала майже 22 тисячі голосів з 25 тисяч необхідних. Залишилося трохи більше трьох тисяч голосів!

Незважаючи на складність процедури голосування, кожен голос свідчить, що Черніговом має керувати обраний мер, а не призначений чиновник. Це правда. Як правда і те, що така потужна підтримка з боку чернігівців викликала незадоволення у тих, хто стоїть за політичними атаками на місто. Їх вразила наша спільна готовність захищати Чернігів. Тому ці хлопці, від безпорадності не придумали нічого кращого, аніж звинуватити Чернігів у фальсифікації чи підкупі за петицію.

Можу відповісти цим діячам просто: не міряйте усіх по собі. Чернігів живе дещо за іншими принципами. На відміну від вас, міський голова Чернігова, має понад 80% підтримки людей. Він не вступав до батальйону «Монако», як деякі його опоненти, а лишився з людьми під час блокади рашистами Чернігова. І сьогодні робить усе необхідне, щоб відновити місто та допомогти людям.

Тому громада міста точно не потребує якось адмінресурсу чи грошей, щоб зібрати 25 тисяч голосів. Хочу подякувати кожному, для кого місто та права нашої великої громади мають важливе значення. Друзі! Давайте покажемо політиканам, що в них нічого не вдасться. Та поставимо крапку у цьому питанні. А точніше 25 тисяч крапок. Черніговом має керувати обраний міський голова, а не призначений чиновник.

Залишається відкритим питання, чи відповідатиме і що саме відповідатиме Президент країни Володимир Зеленський на цю петицію в разі успішного збору голосів на її підтримку. I головне, чи призначатиме Президент у Чернігові тимчасову військову адміністрацію. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW