З нагоди Дня Незалежності покровчан відзначено подяками та медалямиПопри всі страхіття війни ось вже 31 рік Україна іде шляхом побудови незалежної держави. 24 серпня назавжди залишиться пам’ятним для усіх українців. Днем, який затвердив тисячолітні прагнення українського народу до волі, до створення своєї суверенної держави. З нагоди свята у Покровську відбулись урочистості. 

Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. 

Російський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – захистити рідну землю та майбутнє своєї Батьківщини. 
Пам`ять кращих синів і дочок, які вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, вшанували хвилиною мовчання.

З нагоди Дня Незалежності покровчан відзначено подяками та медалями, фото-3

«Сьогодні хочу подякувати усім захисникам, які боронять кордони нашої рідної землі. Хочу подякувати шахтарям, медикам, вчителям, комунальникам, рятувальникам, які зараз працюють задля розвитку та зміцнення України. Впевнений, перемога буде за нами. Слава Україні», - звернувся з вітальним словом до присутніх Покровський міський голова Руслан Требушкін. 

З нагоди Дня Незалежності покровчан відзначено подяками та медалями, фото-4

До Дня Незалежності представники різних професій: гірники, пожежники, волонтери, військовослужбовці отримали від керівництва міста понад 200 почесних відзнак. 

З нагоди Дня Незалежності покровчан відзначено подяками та медалями, фото-5З нагоди Дня Незалежності покровчан відзначено подяками та медалями, фото-6З нагоди Дня Незалежності покровчан відзначено подяками та медалями, фото-7

З нагоди свята покровчан також вітали заступник Покровського міського голови Микола Шабельник та секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо. 

«Нашій державі та її незалежності 31 рік. Якщо порівняти з віком людини, то це пора молодості, коли плекаєш надії, будуєш плани на майбутнє, народжуєш дітей, створюєш сім`ю. Сьогодні життя наше поставлено на паузу. Дуже важко дивитись в очі рідним, які втрачають своїх близьких, але ми незламні, бо ми українці. Ми докладемо зусиль, щоб нашу Україну поважали у всьому світі, як вільну, незалежну державу», - зазначила Наталія Іваньо.

З нагоди Дня Незалежності покровчан відзначено подяками та медалями, фото-8

За проявлений професіоналізм при виконанні службових обов’язків,  ініціативність в роботі, активну громадську позицію щодо утвердження українського державотворення, за самовідданість, спрямовану на об’єднання громадян України у прагненні суверенності та розвитку держави, з нагоди відзначення Дня незалежності України понад 100 покровчан отримали грамоти та подяки міської ради, крім того, було вручено 51 медаль «За оборону рідної держави» та 61 медаль – «За гідність та патріотизм». 

З нагоди Дня Незалежності покровчан відзначено подяками та медалями, фото-9

Серед нагороджених – військовослужбовці, волонтери, рятувальники, шахтарі. 

З нагоди Дня Незалежності покровчан відзначено подяками та медалями, фото-10З нагоди Дня Незалежності покровчан відзначено подяками та медалями, фото-11З нагоди Дня Незалежності покровчан відзначено подяками та медалями, фото-12З нагоди Дня Незалежності покровчан відзначено подяками та медалями, фото-13

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW