Українців закликають бути особливо обережними 24 серпня через загрозу ракетних ударів та провокацій з боку рфГоловне управління розвідки Міноборони України закликає українців бути особливо обережними 24 серпня через загрозу ракетних ударів та провокацій з боку росії.

“Є підвищена загроза ракетних ударів і інших провокацій, як всередині країни, так і зовні. росія і путінський режим атакували незалежність України і незалежну Україну. Вони справді схиблені на датах і символах, тому цілком логічно було б бути перестороженими і готовими до того, що і День незалежності буде атаковано.

Україна до цього готова. Те, що в росії залишається ще велика кількість ракет – нехай і не високоточних – це правда, біди вони можуть народити ще багато.

Це не зламає ані дух, ані волю до спротиву... і хід війни. Але повітряна тривога – це серйозний сигнал, всі на нього мають зважати. Особливо 23 та 24 серпня – це не просто слова, треба бути особливо обережними” – заявив представник ГУР МО України Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону

Джерело: Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Українців закликають бути особливо обережними 24 серпня через загрозу ракетних ударів та провокацій з боку рф, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW