Плануєш виїзд за кордон на авто – тримай перелік необхідних документівСервісні центри МВС розповідають про перелік документів, які необхідно мати з собою у разі поїздки на автівці за кордон. При перетині державного кордону на авто при собі потрібно мати:

-посвідчення водія;

-свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу оформлене на ім’я водія або пасажира;

-розпізнавальний знак України на авто (UA), розміщення якого не є обов’язковим за наявності позначення UA на номерному знаці;

-дійсний договір міжнародного страхування «Зелена карта».

На автомобілі має бути державний номерний знак, що містить латинські літери (індивідуальний номерний знак діє тільки на території України).

Водій, що не є власником авто повинен мати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу для виїзду за кордон. Його можна отримати у сервісному центрі МВС на підставі заяви власника транспортного засобу або на підставі доручення, договору оренди (найму, позички).

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW