Кількість поранених дітей в Україні внаслідок агресії рф зросла до 723Від російської військової агресії найбільше постраждало дітей у Донецькій області.

Двох дітей поранено внаслідок ворожих обстрілів 21 серпня. Загалом кількість поранених дітей в Україні зросла до 723.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

"21 серпня окупанти здійснили обстріл касетними боєприпасами території м. Зеленодольськ Дніпропетровської області. Отримав поранення 9-річний хлопчик. Також внаслідок обстрілу ворогом м. Баштанка Миколаївської області поранено півторарічного малюка", - йдеться у повідомленні.

Загалом станом на ранок 22 серпня кількість постраждалих дітей в Україні зросла до 1096.

"Більше ніж 1096 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. Станом на ранок 22 серпня 2022 року офіційне число дітей-жертв за добу не змінилося – 373. Зросла кількість поранених – понад 723", – кажуть в Офісі Генпрокурора.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 387, Харківській – 202, Київській – 116, Чернігівській – 68, Миколаївській – 65, Луганській – 61, Херсонській – 55, Запорізькій – 41.

Читайте також:

  • Залишив місто без оборони - меру м. Костянтинівка повідомлено про підозру
  • За добу загарбники убили двох цивільних на Донеччині
  • росіяни обстріляли Костянтинівку та Торецьк, пошкодили будинки та школу


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW