На півдні українська авіація нанесла 2 удари по опорному пункту, скупченню живої сили, озброєння та технікиОбстановка на Південнобузькому напрямку стабільно напружена, але контрольована. Продовжуючи ведення бойових дій на облаштованих рубежах оборони, ворог використовує авіацію та ракетне озброєння для завдання дистанційних ударів та психологічного тиску.

Про це повідомляє Оперативне командування Південь.

По позиціях наших підрозділів вздовж лінії зіткнення ворог здійснив 5 авіаційних ударів. Без наших втрат.

Нашою авіацією нанесено 2 удари по опорному пункту, скупченню живої сили, озброєння та техніки в районах Олександрівки й Бурханівки.

В рамках виконання вогневих завдань ракетно-артилерійськими підрозділами посилено вогневий контроль і відкореговано пропускну спроможність Каховського мосту. Окупаційним військам завдано втрат у кількості 20 рашистів, 1 корпусної самохідної гармати типу «Гіацинт-С», 1 самохідної гаубиці «Мста-С», 2 пускових установок С-300, 1 радіолокаційної станції підсвітлення й наведення, а також мобільний радіолокаційний комплекс виявлення аеродинамічних і балістичних об’єктів «Небо-М», 2 буксированих міномети 120-го калібру, 3 одиниці броньованої техніки.

Остаточні втрати ворога – дорозвідуються.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW