Із 1 вересня на кордоні з Польщею будуть зміни в організації руху транспорту: деталіЗапустять пілотний проєкт, щоб зменшити черги із транспортних засобів на кордоні з Польщею.

Із 1 вересня будуть зміни в організації руху транспорту на кордоні з Польщею, щоб зменшити черги із транспортних засобів. Мають тимчасово змінити категорії пунктів пропуску українсько-польської ділянки кордону. Про це повідомили  у Державній митній службі України.

Пункти пропуску на кордоні з Польщею розподілять наступним чином:рух транспортних засобів повною масою до 7,5 тонн повинен скеровуватись на менші пункти пропуску, тобто "Устилуг-Зосин", "Грушів-Будомеж», "Смільниця-Кросценко", "Угринів-Долгобичув". Понад 7,5 тонн - "Рава-Руська – Хребенне", "Краківець – Корчова"; "Шегині - Медика"; "Ягодин – Дорогуск".

Цей пілотний проєкт по зміні в організації руху транспорту триватиме у період з 1 вересня по 30 листопада. За його результатами ухвалять рішення щодо необхідності впровадження такого порядку організації руху транспортних засобів на українсько-польському кордоні на постійній основі.

З 1 вересня відбудуться зміни в організації руху транспорту на кордоні з Польщею, Фото: Державна митна служба України

З 1 вересня відбудуться зміни в організації руху транспорту на кордоні з Польщею, Фото: Державна митна служба України

Читайте також: Як минула доба на Львівщині: головне станом на ранок 20 серпня

Фото на головній: Державної митної служби УкраїниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW