Вивезли навіть коханок: Крим поспіхом покинули очільники, які після окупації керували півостровом в інтересах росіїІз Криму 17 серпня виїхав "прем'єр" сергій аксьонов і спікер "держдуми" півострова володимир костянтинов. Втеча відбулася після того, як обом діячам подзвонив куратор із москви.

Про це повідомили 24 каналу джерела в розвідці. Для успішної "евакуації" окупанти перекривали на ніч кримський міст. Наразі українським службам відомі не лише деталі втечі, а й конкретне місце перебування цих ставлеників кремля.

Московський куратор повідомив гауляйтерів про ймовірну небезпеку для їхніх життів. Тоді окупаційні лідери почали поспіхом вивозили з Криму своїх жінок і дітей. Вивезли навіть коханок, яких посадили в машини з охороною.

Підлеглі "прем'єра" всю ніч знищували документи. Наразі родини "політиків" перебувають у Ростові, де оселилися в одному з готелів. Активно заливають страх у місцевих ресторанах і святкують власне "рятування". Про повернення до півострова наразі не мовиться,– розповіли наші джерела.

За даними розвідки, представники окупаційної влади розпорядилися викладати сфабриковані відео у соцмережі та ЗМІ. Записи будуть буцімто записані у Криму. Цілком ймовірно, що для розв'язання певних задач гауляйтери можуть повертатися на кілька годин, але, схоже, відтепер житимуть у росії.

Проте це не єдині зміни на окупованому півострові за день. У ГУР встановили, що окупанти почали термінове переміщення своїх літаків і гелікоптерів у глиб півострова. Частину переводять взагалі на аеродроми до росії. Також кремлівські ЗМІ повідомили, що призначений новий командувач чорноморського флоту росії.

На початку серпня стало відомо, що херсонський ставленик росії владімір сальдо отруївся. Спершу його госпіталізували в місцеву лікарню. Стан ставав дедалі гіршим і незабаром колаборант уже був у штучній комі.

Ймовірно, росіяни зрозуміли, що зраднику місцеві лікарі не будуть допомагати належним чином. Тому невдовзі кремлівські інформаційні ресурси поширили інформацію, що сальдо перевезли на лікування до окупованого Криму. Станом на 17 серпня поки не було інформації про те, що гауляйтер помер.

Водночас фсб-ники продовжують розслідування. Наразі вони вважають, що до цього "інциденту" причетні кухар чи покоївка сальдо.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW