У Міноборони розповіли, як йде мобілізація і яких фахівців потребує армія в першу чергуНа даний момент в Україні мобілізують не всіх підряд, а конкретних фахівців.

Про це Голосу Америки розповів Міністр оборони України Олексій Резніков.

За його словами, зараз немає потреби в нарощуванні кількості особового складу. При цьому ряди військових поповнюються через пошук конкретних фахівців.

"Тобто не загалом стільки і стільки там потрібно, тому що досить багато вже мобілізували до лав ЗСУ - і не тільки ЗСУ. Зараз необхідні конкретні фахівці. Це можуть бути оператори БПЛА, можуть бути спеціальні айтішники, зв'язківці, артилеристи, і так далі", - пояснив він.

Читайте також: Залужний просить Міноборони дозволити студентам виїзд за кордон

Міністр пояснив, що завдання з мобілізації визначаються Генштабом. "Вони  оцінюють ту чи іншу кількість сил і засобів, яка потрібна в той чи інший момент ведення бойових дій, а також оцінюють втрати. Давайте будемо реалістами - втрати у нас теж є, і поранені, і, на жаль, убиті", - сказав Резніков.

Як відомо, воєнний стан і загальну мобілізацію в Україні продовжили до 21 листопада. Таким чином, воєнний стан діятиме майже до зими.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW