За ніч у Миколаєві рашисти випустили 6 снарядів типу С-300, - КімВночі, 17 серпня, рашисти випустили по Миколаєву 6 снарядів типу С-300.

Про це розповів начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає сайт 0512.ua. 

- Сьогодні вночі було 6 прильотів від рашистів, ми думаємо, що це снаряди типу С-300 або навіть щось більше. На ворожих пабліках писали, що там нібито були ЗСУ, але це не так. Також рашисти завдали ударів по одному із об’єктів інфраструктури, там загорілося два автомобілі, там без жертв. Також орки намагалися влучити ще в один об’єкт інфраструктури, також без жертв, на щастя, - сказав Кім.

Очільник області зазначив, що останнім часом росіяни бомблять Миколаїв снарядами С-300. За його словами спочатку це були снаряди класу “земля-повітря”, нині ж ці снаряди мають клас “земля-земля”. 

- Ми знаємо, що там похибка близько 120 метрів. Тому вони, рашисти, стріляють парами таких снарядів в один об’єкт. Зброя ця не високоточна, і орки це чудово розуміють. Вони обирають суто цивільні об’єкти, щоб налякати містян. Вони попередньо викидують список об’єктів, щоб люди боялись, - резюмував Кім.

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW