Як у Чернівцях собаки переселенці знаходять прихистокПісля початку повномасштабного вторгнення росії українці разом зі своїми домашніми тваринами вимушені евакуюватися. Але не всі притулки готові приймати людей з тваринами. Тому господарі часто вимушені залишати на вулиці своїх чотирилапих друзів.

Війна змусила мільйони українців шукати собі новий прихисток, а разом з ними і їх чотирилапих друзів. Проте багато тварин втратили і домівки, і господарів. У нашому новому відео ми розкажемо саме про таких тварин, які евакуювалися в більш безпечну область України, але залишилися самі.

Так склалося, що Чернівці стали прихистком для багатьох переселенців з центральних та східних областей України. Разом з ними евакуюються і чотирилапі друзі. Але в процесі пошуку нового житла багато хто з переселенців змушений відмовитися від домашніх тварин.

За збігом обставин багато собак-переселенців потрапляють до Центру стерилізації тварин у Чернівцях. Окрім них, там також опиняються собаки наших захисників. А от як саме вони туди потрапляють? Як складаються їх подальші долі? Про все це дізнаєтеся з нашого нового відео.

Якщо ви шукаєте допомогу для безпритульної тварини, можна звернутися сюди:

  • Центр стерилізації тварин:0 95 526 00 45 (пн-пт, 09:00-18:00); сторінка у Facebook;
  • Помічники тварин: у Facebook та Instagram.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW