На Донеччині заочно повідомлено про підозру псевдоначальниці "пенсійного фонду с. Володарське"Прокуратура Донецької обласної повідомила про підозру громадянці України у добровільному зайнятті посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території.

На Донеччині заочно повідомлено про підозру псевдоначальниці "пенсійного фонду с. Володарське", фото-1

За даними слідства, у березні 2022 року мешканка смт. Нікольське Маріупольського району перейшла на бік окупантів та надала згоду обійняти посаду так званої начальниці незаконного органу виконавчої влади «пенсійного фонду с. Володарське» квазіреспубліки «днр».

Підозрювана, перебуваючи у захопленому загарбниками приміщені адміністративної будівлі Нікольської районної адміністрації, публічно розповідає журналістам про роботу псевдооргану та забезпечення мешканців пенсіями, вводячи таким чином в оману місцеве населення про нібито легітимність дій незаконної влади.

На даний час у рамках кримінального провадження вирішується питання щодо накладення арешту на майно правопорушниці. 

За санкцією статті підозрюваній загрожує ув’язнення на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW