Медзаклади Покровської громади продовжують працювати у посиленому режимі: обладнання є, лікарі на місцяхНе дивлячись на напружену безпекову ситуацію на Донеччині та заклик обласної військової адміністрації до евпакуації, медзаклади Покровської громади працюють в екстреному режимі та надають цивільному населенню медичну допомогу по всіх напрямках. Про це повідомляє прес-служба Покровської міської ради

За словами заступниці Покровського міського голови Маргарити Ідрісової, наразі лікарні забезпечені усім необхідним. Як лікарськими засобами, так й медобладнанням, яке надходить до Покровська у якості гуманітарної допомоги. Лише від компанії Метінвест місто отримало 22 палети медикаментів. 

«Деякі сімейні лікарі евакуювались до більш безпечних регіонів та вже там приймають мешканців нашої громади, які стали переміщеними особами.  Багато медиків залишились «на місцях» й продовжують надавати якісну медичну послугу. Це стосується як первинної, так і вторинної ланки медицини. Для цього є обладнання та умови. Наразі триває активна підготовка до зимового періоду. Головні лікарні працюють над тим, щоб взимку в їх закладах було тепло, а медперсонал та пацієнти знаходились в комфортних умовах», - зауважила Маргарита Ідрісова. 

Медзаклади Покровської громади продовжують працювати у посиленому режимі: обладнання є, лікарі на місцях, фото-1

Фахівці КП «Покровськтепломережа» працюють над тим, аби перевести міську лікарню, що у селищі Динзаводу, з центрального опалення на тверде паливо. У Родинській міській лікарні проводиться ревізія старої котельні та робиться все можливе для її відновлення. 

Щодо роботи клінічної лікарні в зимовий період, Маргарита Ідрісова зауважила, що на території медичного містечка є твердопаливна котельня, але вона не настільки потужна, щоб обігріти усі будівлі КЛІЛ: 

«Ми проговорили з головним лікарем, що будуть опалюватись перші два поверхи основної будівлі лікарні. Ліжко-місця з інших відділень плануємо розподілити між цими двома поверхами так, щоб всі вони працювали та приймали пацієнтів за напрямками. Будуть опалюватись й два поверхи в перинатальному центрі. Ковідне відділення та терапевтичне плануємо обігрівати тепловими «гарматами» - потужними електровентиляторами.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW