Став "головою" окупованої ОТГ: на Харківщині колишній мер Куп'янська перейшов на бік російських загарбників, - ФОТОУ Харківській області екс-мер Куп'янська перейшов на бік російських окупантів.

Правоохоронці заочно повідомили про підозру колишньому міському голові Куп’янська за фактом зайняття посади, пов’язаної з виконанням адміністративно-господарських функцій у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної прокуратури.

В ході досудового розслідування силовики встановили, що колишній мер Куп’янська, який очолював місто з 2010 по 2015 рік, вирішив добровільно перейти на бік окупантів. До початку повномасштабної війни в Україні колаборант мав неприязні стосунки зі своїми конкурентами, особливо з чинним до російського вторгнення міським головою Куп’янська.

Проте кремлівські представники не залишили поза увагою підозрюваного та запропонували йому посаду так званого голови Петропавлівської ОТГ Куп’янського району, сформованої окупаційною владою.

Мером Куп'янська у 2010-2015 роках був Володимир Демченко.

Став "головою" окупованої ОТГ: на Харківщині колишній мер Куп'янська перейшов на бік російських загарбників, - ФОТО, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW