День будівельника в Україні: історія святаДень будівельника — це професійне свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

Дата святкування Дня будівельника не є сталою. День будівельника в Україні святкують у щороку у другу суботу серпня. Отже День будівельника 2022 припадає на 14 серпня. Також у цей день в Україні будуть відзначати День працівників ветеринарної медицини та Медовий Спас.

Дата святкування Дня будівельника в Україні встановлена Указом Президента від 22 липня 1993 року "Про День будівельника". В ньому зазначено:

"На підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України постановляю: встановити в Україні професійне свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів – День будівельника, яке відзначати щорічно у другу неділю серпня".

День будівельника вже припадає на вихідний, неділю 14 серпня, і не передбачає встановлення додаткового вихідного.

Будівельники - це особливий народ. На них не раз покладали свої надії прихильники широкої індустріалізації. Вони завжди несли у своїй роботі величезну відповідальність і майже завжди виправдовували всі очікування. 

День будівельника в Україні: історія свята , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW