У МВС розповіли, яка область України найзамінованішаВ Україні заміновано сотні тисяч квадратних кілометрів. Це майже половина від усієї площі нашої країни. Найбільше заміновані північні регіони, серед яких лідирує Сумщина.

Про це повідомив голова МВС Денис Монастирський в ефірі телемарафону.

"Наразі серед деокупированих територій Сумщина залишається найбільш заминованою. Понад 47% території області було заміновано на початку. Зараз – це острів, який залишається надзвичайно небезпечним, зокрема, лісиста місцевість, куди не можна заходити", – зазначив очільник МВС.

У липні найчастіше піротехніки працювали:

  • у Харківській області – 6 тис. 786 разів;
  • у Київській області – 5 тис. 77;
  • у Чернігівській області – 3 тис. 120;
  • у Миколаївській області – 1 тис. 484;
  • у Сумській області – 952;
  • на Черкащині – 926.

Він зауважив, що на деокупованих та прифронтових територіях зараз треба бути обережними. Особливо при відвідуванні лісових масивів, полях узбіччі доріг тощо.

Зазначимо, що мінування є і на Дніпропетровщині, зокрема, в Криворізькому районі. Вони сталися в результаті того, що обстрілюючи ніші території, ракети окупантів залишають касетні "подарунки", які загрожують життю та здоров’ю місцевих мешканців. Після таких "прильотів" сапери Національної гвардії проводять роботи із розмінування та ліквідації вибухонебезпечних боєприпасів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетрощині на міні підірвався комбайн, який збирав пшеницю.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW