Мер Мелітополя розповів подробиці плювання на колаборантів: кого попередили партизаниСьогодні зранку в Мелітополі лунали вибухи. Міський голова Мелітополя Іван Федоров заявив, що постраждав один з очільників виборчого штабу «єдиної росії» - керівник пропагандистського відділу роботи з ЗМІ Олег Шостак. 

Про це Федоров написав у Телеграмі. 

"Близький поплічник Євгена Балицького, який протягом довгого часу був маріонеткою його приватного місцевого телеканалу «МТВ-Плюс». Систематично транслюючи в етері карту України без Криму та сюжети про начебто палку любов мелітопольців до «расєї». Підсумок: тепер Шостак точно не зможе сидіти на стулі рівно - його частину тіла для сидіння буквально підірвано", - написав Федоров.

Також раніше повідомлялось, що цього тижня в місті було підірвано головний штаб "єдиної росії", що знаходиться у самому центрі міста.

За словами Федорова, саме там окуранти "формували фальшиві списки та здійснювали підкуп виборців". 

"Минулого тижня: спалили будинок колаборантки - співмешканки окупаційного коменданта одного з селищ Мелітопольського району, яка всіма способами активно готувалась до «голосування». Плюс підрізали ножем двох поплічників окупаційної «влади», які наввипередки бігали по селам з незрозумілими «списками». Підсумок: мінус всі мешканці декількох населених пунктів, які в подальшому навідріз відмовляються допомагати окупантам", - написав мер.

Він також нагадав, що інформувати про активістів та членів виборчкомів можна на анонімну електронну скриньку [email protected] AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW