На вулиці Зарічанській капітально ремонтують мережу для відведення зливових водУ місті Хмельницькому триває капітальний ремонт – улаштування закритих водостоків на вулиці Зарічанській, на ділянці від будинку № 7 до вул. Свободи. Роботи виконує підрядник на замовлення Управління комунальної інфраструктури.

Ремонт розпочали у 2021 році. Влаштували 93 м колектора діаметром 630 мм та 4 дощоприймальні колодязі.

Цього року роботи продовжили. Підготовчі роботи стартували ще 14 липня. Вже влаштовано 178 метрів колектора та 6 дощоприймальних колодязів.

Наразі перекрито рух громадського та автомобільного транспорту частиною вулиці Зарічанської і тимчасовозмінено схеми руху окремих тролейбусних та автобусних маршрутів, у зв'язку з влаштуванням 5 дощоприймальних колодязів та приєднань до колектора.

Для поліпшення водовідведення вулиці Зарічанської у 2018 році на перехресті з вул. Свободи під час виконання капітального ремонту вул. Свободи, влаштовано 55 метрів дощоприймальних лотків з підключенням в існуючий водовідвідний колектор.

Згодом заплановано влаштувати водовідведення і на перехресті вулиці Зарічанської із Старокостянтинівським шосе.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW