У Миколаєві під час реконструкції дитсадка підрядник заволодів близько пів мільйоном гривень міськради: слідчі повідомили про підозруУ Миколаєві слідчі повідомили про підозру директору підприємства, який займався реконтрукцією дитячого садка та заволодів близько пів мільйоном гривень міської ради.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області, 44 - річний чоловік заволодівгрошима з міського бюджету за фактично невиконанні підрядні роботи з реконструкції та термосанації будівлі дошкільного навчального закладу на підставі завідомо підроблених офіційних документів. 

Так ще у 2017 році ексдиректор департаменту міськради, зловживаючи своїм службовим становищем, на підставі завідомо підроблених офіційних документів щодо виконання підрядних робіт, безпідставно перерахував бюджетні кошти на адресу підрядника за фактично їх невиконання. А директор підприємства здійснив заволодіння грошовими коштами Миколаївської міської ради, під час виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації. Проєктна документація не відповідає вимогам нормативно правових актів України. Також не відповідає договору на виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації.

Внаслідок таких дій фігурант завдав збитків бюджету міста майже у пів мільйона гривень.

10 серпня чоловікові повідомили про підозру за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем" та ч. 1 ст. 366 КК України "Службове підроблення". Тепер йому загрожує 12 років в'язниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW