Зворушує до сліз: дідусеві-переселенцеві і його родині люди зібрали кошти на купівлю житла поруч з ТернопільщиноюІсторію сім'ї Платових, які втікали від "русского мира" із Запоріжжя, дізналася вся Україна завдяки відео, де розгублений дідусь загойдував маленьку онучку Ізабеллу.

84-річний Валентин подолав 1000 кілометрів до Івано-Франківська, а там волонтери поставили собі надмету - зібрати гроші на нове житло для багатодітної сім'ї. І ось за 4 місяці у Платових знову з'явилася своя домівка, пише УНІАН.

Тепер родина житиме у маленькому селі на Прикарпатті. Дідусь став справжнім героєм для українців, адже саме він вивозив з-під обстрілів сина, невістку та трьох онуків. Це була найдовша подорож у його житті - з охопленого вогнем Степового до Івано-Франківська. Валентин зізнається, що дорогою дуже переймався, щоб окупанти не поцілили в авто.

Після приїзду до Івано-Франківська родину спочатку поселили у церкві, а потім волонтери знайшли для них квартиру. Й майже одразу почали шукати будинок для Платових, адже їхня рідна домівка перетворилася на згарище.

Волонтери зізналися журналістам, що навіть не сподівалися зібрати всі кошти на житло для цієї родини, адже таких історій - тисячі. Але історія саме цієї сім'ї зворушила людей по всій Україні. За три тижні зібрали півмільйона гривень і почали шукати дім. Й знайшли - з чотирма кімнатами, літньою кухнею, хлівом та стодолею.

Платови не вірили своєму щастю, адже у Запорізькій області мали чимале господарство. Тепер мріють його відновити тут. Валентин зізнається, що мріє про кавуни, щоб росли, як вдома. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW