15 тисяч гривень зібрали учасники благодійного змагання з тріатлону у КременчуціУ Кременчуці 15 тисяч гривень зібрали учасники благодійного змагання з тріатлону.

Про це повідомила пресслужба міськвиконкому.

15 тисяч гривень зібрали учасники благодійного змагання з тріатлону у Кременчуці, фото-1

Ці кошти підуть на придбання тактичного спорядження та обладнання для тренування військових добровольчого формування Кременчуцької міської територіальної громади №10.

Кременчуцький тріатлон складався з таких трьох етапів: заплив на 750 метрів по озеру Селікатне, 20-кілометровий заїзд на велосипеді та біг на дистанцію 5 кілометрів.

Організували змагання добровольче формування №10 (командир Віктор Лінов) та громадська організація «Центр соціальної адаптації “Індіго”» (керівник Дмитро Островський). Захід проходив за сприяння кременчуцької міської влади

Організатори сподіваються, що проведений тріатлон та новини про нього спонукатимуть людей матеріально допомагати теробороні і армії.

Також в рамках марафону вперше із початку війни у Кременчуці пройшли змагання із стрільби. Вони проходили 6 серпня в рамках благодійного марафону командного тріатолону-спринтер і стрільби.Загальне керівництво підготовку і проведення змагань здійснюється громадською організацією «ДФТГ*-10».Як розповів  Кременчуцькій газеті інструктор змагань із позивним «Робінзон», участь брали 17 осіб. Змагались і чоловіки і жінки на полігоні «Кречету», що під Кременчуком.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW