Президент України розглядатиме петицію про заборону росіянам в'їжджати в УкраїнуПетиція на сайті Президента про заборону росіянам в'їжджати в Україну набрала понад 25 тис. голосів.

23 травня 2022 року на Офіційному інтернет-представництві Президента України зареєстрували петицію про заборону росіянам в'їжджати в Україну протягом наступних 50 років.

"Пане Президенте, Україна вже 8 років потерпає від війни, яку роз'язала росія на території нашої краіни.

На жаль, за ці 8 років влада не спромоглася захистити Україну від диверсантів, агентури та коригувальників, які увесь цей час прибували в Україну через безвізовий режим з росією. Ми поплатилися за це тисячами життів.

Задля безпеки кожного українця зараз і у майбутньому, ми пропонуємо повністю закрити в'їзд в Україну усім росіянам на наступні 50 років та не видавати посвідки на проживання росіянам окрім тих, хто воював на боці України у російсько-українській війні", - йдеться у петиції.

Станом на ранок 9 серпня петиція набрала 26714 голосів з 25000 необхідних. Тепер її має розглянути президент Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що з 1 липня почав діяти візовий режим для росіян, які хочуть в'їхати еа територію України. Він був запроваджений після того, як була розглянута відповідна петиція на сайті Президента. 

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW