У Кременчуці завершилось голосування за перейменування перших 30 вулицьУ голосуванні щодо визначення нових назв вулиць у Кременчуці на Полтавщині зареєстрували 12 871 голос. Це стосується електронної платформи, повідомили Суспільному у прес-службі міської ради.

У Кременчуці завершилось голосування за перейменування перших 30 вулиць, фото-1

Голосування за перейменування 30 вулиць у Кременчуці тривало з 18 липня до 7 серпня. Назви планують змінити у рамках дерусифікації.

“Планують перейменувати 136 вулиць. Це тільки перший етап із 30 вулиць. Таких етапів планують провести загалом чотири”, – зазначили у міській раді.

Жителі міста могли вибрати нову назву вулиці серед кількох варіантів. Окрім волевиявлення на сайті міськради, це робили і в письмовому вигляді, повідомляє Кременчук Today.

“10 серпня буде засідати комісія, на якій будуть остаточні дані щодо результатів голосування. Також комісія буде вирішувати, чи відразу подавати депутатам на голосування щодо перейменування цих 30 вулиць, чи вже зачекати результатів щодо перейменування усіх 136 вулиць”, – уточнили у відомстві.

Назви, які наберуть найбільшу кількість голосів, будуть запропоновані депутатам Кременчуцької міської ради для прийняття остаточного рішення на сесії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW