"Добровольців стало дуже мало": що за черги вишиковуються перед військкоматамиНаразі в Україні до військкоматів приходять дуже мало добровольців, більшість чоловіків приходять за відстроченням або з інших питань.

Про це розповів начальник Дарницького територіального центру комплектування у Києві, полковник Руслан Тригуб в інтерв'ю Hromadske, пише ТСН.

За його словами, на початку повномасштабної агресії військкомати зіткнулися з деякими складнощами через великий потік добровольців.

"Їх усіх треба було призвати згідно з чинним законодавством, щоб у людей потім не було жодних запитань до територіального центру чи до Збройних сил. Всіх призвали", — зазначив Тригуб.

А зараз, через понад пів року після початку повномасштабного вторгнення, добровольців приходить "дуже-дуже мало".

"Приходять, але дуже-дуже мало. Усі черги в територіальні центри, які показують по телебаченню, — це черги людей, які хочуть отримати відстрочку, пройти медичну комісію чи мають якісь інші питання. Зі 100 людей добровольців буде приблизно троє. А на початку агресії із кожної сотні лише троє приходили по довідки", — каже полковник.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW