В Україні планують подовжити мобілізацію: братимуть не тільки офіцерівВ Україні, офіційно, мобілізація до 23 серпня 2022 року. Але всі експерти переконані, що її подовжать. ЗСУ потрібна постійна ротація та формування резервів.

Якщо бути реалістом то стає зрозуміло, що війна не закінчиться через 2-3 неділі. Тому мобілізація буде ще довго.

Хто потрібен армії

Представник командування ЗСУ Роман Горбач вважає, що після 23 серпня призиватимуть не тількі офіцерський склад. Ситуація на полі бою вирішить, кого та скільки потрібно. Братимуть сержантів та звичайних солдатів.

Військові стверджують, що немає ніяких хвиль мобілізації. Набирають тих, хто потрібен. Також ЗСУ формує списки "бойового резерву", який завжди можна активувати.

Офіційного рішення про подовження мобілізації ще немає.

Добровольців майже немає?

В перші дні повномасштабної війни біля воєнкоматів стояли черги з добровольців. Зараз їх стало значно менше. А ті черги, що показують по телебаченню - не добровольці.

Це черги людей, які бажають отримати відстрочку, пройти медичну комісію або якісь інші питання. Зі 100 осіб добровольців буде близько трьох. А на початку агресії з кожної сотні тільки троє приходили за довідкою, - розповів полковник Руслан Тригуб

Читайте також: Не вірте телебаченню: кого зараз призивають до армії та чи є добровольці. Щоб отримувати новини більш оперативно, заходьте до нашого Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW