Масштабний ремонт КП "Кривбасводоканал" 8 і 9 серпня: кому у місті та районі треба запастися водою, - АДРЕСИЗробити запас питної води щонайменше на добу з 8 на 9 серпня закликають мешканців Кривого Рогу та Криворізького району. На ці дні КП "Кривбасводоканал" запланувало масштабний ремонт на Західній насосній станції і на двох міських магістральних водогонах. 

"На 8-9 серпня ми запланували масштабний ремонт на Західній насосній станції і на двох міських магістральних водогонах. До робіт буде залучено три районних цеха й бригада Центральної диспетчерської служби", - йдеться у повідомленні пресслужби КП "Кривбасводоканал".

Уточнюється, що о 18:30 8 серпня розпочнеться технологічна зупинка Західної насосної станції. У зв’язку з цим буде припинено водопостачання за наступними адресами:

Ц-Міський район:

– сел. Авангард,

– Ветлікарня.

Криворізький район:

– сел. Вільне: Комплекс “Ведмідь”, с/т “Союз”, с/т «Мрія»,

– сел. Лозуватка,

– сел. Радгоспне,

– сел. Надія,

– АЗС на Кіровоградській трасі – ОККО, НТС,

– Метеослужба,

– Металобаза “Парк плюс”.

Саксаганський район:

– ТОВ “Рудомайн”,

– с/т “Городник”, с/т «Західне».

Покровський район:

– сел. Верабове,

– сел. Веселий Кут.

Тернівський район:

– комбінат ЦГЗК,

– СІЗО,

– сел. Мирівське.

9 серпня виконуватимуться ремонтні роботи.

"Будь ласка, зробіть запас питної води щонайменше на добу. В разі потреби будуть виведені автоцистерни з питною водою, маршрут їх курсування повідомимо в день проведення ремонту", - йдеться у повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW