В одному з сіл Святогірської громади виявлена точка підпільного виготовлення самогонуПредставниками поліції в одному з сіл Святогірської громади виявлена точка підпільного виготовлення спиртних напоїв.

За результатами рейду знищено десятки літрів самогонної закваски, самогону та апарат для його виготовлення. Також складено адмінпротокол на виробника сивухи.

Як зазначив начальник Краматорського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області Станіслав Загурський: «Право на знищення спиртного обґрунтоване положеннями Законів України «Про введення воєнного стану», «Про правовий режим воєнного стану».

Крім того, з 11 липня на території Донецької області заборонена торгівля алкогольними напоями та речовинами, які виготовляються на спиртовій основі».

Начальник Святогірської міської військової адміністрації подякував поліціянтам та наголосив: «Хочу, щоб всі усвідомили, що в нас тут не шаРашка якась, а територія підконтрольна Україні. Виготовлення та продаж алкоголю підштовхує людей на мародерство, провокує військових. Тому попереджаю всіх, хто вирішив у важкий для громади час збагатитися на продажу алкоголю - будемо діяти жорстко, відповідно до умов воєнного стану».

В одному з сіл Святогірської громади виявлена точка підпільного виготовлення самогону, фото-1

Читайте також: 

  • Cлов'янськ обстріляли. Постраждав приватний сектор
  • Росія стежитиме за Україною з супутника, який запустить для Ірану – The Washington Post
  • Окупанти безуспішно намагалися просунутися в район західної околиці Богородичного

    Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

    Слідкуйте за нами в Instagram

    Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW