Дніпрянка в Дубаї довела публіку до сліз, а її вишиванка затьмарила хмарочоси, - ФОТОМинулого тижня в Дубаї завершився всесвітній конкурс Mrs. World Diversity-2022. Він покликаний сприяти культурному різноманіттю націй. І серед учасниць зі всього світу заслужену перемогу отримала представниця України - дніпрянка Анастасія Могилова. Жінка підкорила своєю природною красою, вразила національним колоритом та довела до сліз журі та конкуренток правдою про війну, яку розпочала росія.

Про це повідомляє сайт 056.

Професор Академії Економічних Наук та волонтер Анастасія вирішила скористатися представленою можливістю та на одному з етапів конкурсу показала війну в Україні, яку візуалізувала на відео. Розбиті цивільні будинки, будівлі цивільної інфраструктури, численні жертви серед мирного населення - все це, під відверту розповідь було вперше так масово представлено в нейтральній країні - Дубаї. Презентацію в шоковому станні дивився переповнений тисячний зал з авторитетним жюрі, елітними гостями і конкурсантками. Багато з присутніх не стримували сліз, висловлювали захоплення силою українців та дякували за, хоч і страшну, але правду.

В конкурсі брали участь представниці низки країн, серед яких: Дубаї, Ізраїль, Індія, Таїланд, Германія, Польща, Непал, Туреччина, Казахстан, Узбекистан, Туркменістан. А також була і учасниця з Білорусі, яка підійшла до дніпрянки, та при інших сказала, що не поважає лукашенка, підтримує народ України, та налаштована проти війни.

Всім конкурсанткам Анастасія привезла жовто-сині браслети. Вона розповіла, що в нашій країні їх плетуть діти для захисників, але цього разу вони їх зробили та передали світовим красуням, як знак миролюбства та патріотизму. Жінки були дуже розчуленні цим і не знімали браслети до фіналу конкурсу.

Окрім цього дніпрянка привезла, в якості подарунків, посуд з пертиківським розписом, кукли мотанки.

Також Анастасія викликала фурор своєю сукнею-вишиванкою від дизайнера з Дніпра. Не тільки на подіумі, а й у місті серед хмарочосів вона приковувала погляди оточуючих, вони захопливо підходили та фотографувались поряд.

Дніпрянка в Дубаї довела публіку до сліз, а її вишиванка затьмарила хмарочоси, - ФОТО, фото-13

"Моє вбрання отримало титул «Кращий національний костюм». Всі від нього просто пищали! І я дві доби, з особливим трепетом я везла в Дніпро корону та сертифікат навіть для мого дизайнера", - зазначила вона.

Здобувши перемогу Анастасія Могилова отримала додаткові можливості представляти нашу країну на різних публічних заходах, таких як благодійні вечори та бали. Там вона планує відкрито розповідати правду про нашу війну і закликати людей допомагати Україні.

Зокрема, вже сьогодні буде саміт, організований спеціально для допомоги Україні, де дніпрянка була представлена ​​головним спікером.

А у вересні відбудеться великий благодійний вечір у Дубаї, присвячений підтримці України, на який вона також готує промову.

"Я вірю, кожна жінка може абсолютно все! Я доводжу це на своєму прикладі. Вона може бути водночас успішною у професійній сфері та учасницею конкурсів краси. Вона може відновлюватись після особистих трагедій та робити вклад на благо людства - в перемогу у війні з країною-агресором.

Я бажаю всім жінкам вірити в себе та пам'ятати, що можливо все.

Любіть свою країну, знайте свою культуру. І вчіть іноземні мови, щоб усьому світу розповісти, якою прекрасною, безстрашною та непереможною є наша Україна!", - звернулась Анастасія до своїх співвітчизниць.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW