СБУ запустила сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвістиУ відомстві нагадали, що на підконтрольну уряду України територію повернули вже 573 особи.

Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив швидку форму подання заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також про тих, хто потрапив у полон до окупантів. Про це повідомляє СБУ.

Громадянам, які раніше звернулися в Об'єднаний центр, повторно заповнювати електронну форму непотрібно – надана інформація вже оброблена. "Відправлені через форму дані конфіденційні і не потраплять до сторонніх осіб. Звертаємо увагу, що питання звільнення полонених перебуває у винятковій компетенції органів державної влади", – йдеться в повідомленні.

В СБУ також попередили про шахрайські схеми, коли невідомі можуть дзвонити і пропонувати допомогу у нібито звільненні родичів з полону. У відомстві закликали не надавати інформацію про полонених і особисті персональні дані не уповноваженим організаціям і особам, а також анонімним джерелам, оскільки це може зашкодити полоненим і ускладнить перебіг переговорного процесу щодо їхнього звільнення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW