В'їзд українців до ЄС можливий за біометричним паспортом, - Державна прикордонна службаГромадяни України мають право в'їзду в Європейський Союз за біометричним паспортом, оскільки ці країни керуються Шенгенським кодексом про кордони. В інших випадках, зокрема, в цілях туризму, потрібно отримати візу, але це не стосується громадян, які потребують додаткового захисту.

Про це нагадали в Державній прикордонній службі України.

"Через гуманітарні обставини та за раніше досягнутими домовленостями з суміжними країнами виїзд за кордон громадян України в умовах дії на території України правового режиму воєнного стану здійснюється за внутрішнім паспортним документом громадянина України.

Разом з тим, рекомендуємо звернутися до компетентного органу країни Євросоюзу в яку планується поїздка з метою уточнення чи достатньо буде для в їзду в ту чи іншу країну даного документу", - пояснили у відомстві.

При цьому варто знати, що недійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон не дає право виїжджати за кордон.

Зазначимо, протягом минулої доби 4 серпня кордон України в межах західних областей перетнули 80 тисяч осіб та понад 18 тисяч авто. З них в’їхало 39 тисяч громадян, а виїхала 41 тисяча громадян.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW