РФ збирається шпигувати за Україною за допомогою іранського супутникаРФ збирається шпигувати за Україною за допомогою іранського супутника. Це значно розширить можливості Тегерана щодо стеження за військовими цілями на Близькому Сході. Водночас, перш за все, російський диктатор планує використати його для власних цілей в Україні.

Про це пише Washington Post.

Російське космічне агентство "Роскосмос" оголосило про запуск супутника 9 серпня, який отримав назву "Хайям". Таким чином РФ виконає угоду, укладену з Іраном майже чотири роки тому.

Однак Іран може не відразу взяти супутник під контроль. Росія повідомила Тегерану, що планує використовувати супутник протягом кількох місяців або довше для посилення спостереження за військовими цілями в Україні.

Адміністрація Байдена уважно стежила за супутниковими зусиллями Ірану, які просувалися паралельно з розробкою Іраном більш потужного ракетного флоту. Представники адміністрації президента США відмовилися коментувати незавершений російський запуск або наміри Москви використовувати супутник для спостереження за полем бою в Україні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW