На Закарпатті перевізник втратив тягач за 400 тис грн через приховані 197 пачок сигаретВиїжджаючи сьогодні вранці 4 серпня з України у напрямку до Румунії, 43-річний водій вантажівки обрав для перетину кордону митний пост «Дякове-автомобільний». Під час проходження митного контролю румунський перевізник впевнено сказав інспекторам, що у транспортному засобі нічого не приховуваного не переміщує.

Втім митники вирішили перевірити іноземця на предмет дотримання митного законодавства, розпочавши огляд з кабіни вантажного тягача. І результат не забарився! У порожнинах декоративної обшивки верхньої частини кабіни та в порожнині корпусу підлокотника були заздалегідь приховані 197 пачок сигарет різних торгових марок. Доступ до них став можливий після демонтажу обшивки салону кабіни, рами техографа та розбирання підлокотника за допомогою техзасобів митного контролю (ліхтарика, оглядового дзеркала та викрутки).

Відтак, відносно румунського водія вантажівки складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Виявлені сигарети, вартістю 13 тис грн, та вантажний тягач марки MAN, оцінений у 409 тис грн, що використовувався для переміщення прихованого товару, вилучено до рішення суду. Порушнику митного законодавства загрожує штраф у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення та їх конфіскація разом з тягачем.

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW