Стали відомі імена ще трьох освітян-колаборантівСпівробітники дитячих садків Маріуполя надалі співпрацюють з окупантами. Це стало відомо 0629 завдяки інформації від місцевих жителів. 

Учора на каналі "Новый Мариуполь" були опубліковані фото із зустрічі «адміністрації Жовтневого району» з мешканцями.  На зустрічі були присутні працівники ДНЗ № 148, які співпрацюють з окупаційною адміністрацією.

Завідувачка садка відмовилася від співпраці з окупантами і залишила окуповану територію, та деякі її колеги вирішили "очолити" ДНЗ та активно агітують батьків дітей, які залишилися в місті, йти в "садочок за російськими стандартами". 

 Країна має їх знати в обличчя.

Стали відомі імена ще трьох освітян-колаборантів, фото-1

На фото під цифрою 1 Славянська Ірина Петрівна, вихователь ДНЗ 148 - співпрацює з окупаційною "адміністрацією" для відновлення роботи ДНЗ. Адмініструє батьківський чат, агітує за відновлення його роботи та необхідність відвідання дітьми ДНЗ. Позиціонує себе як вірогідний завідувач ДНЗ 148 після відновлення його роботи на тимчасово окупованій території.

Під цифрою 2 Хомич Валентина Дмитрівна - вихователь ДНЗ 148, співпрацює з окупаційною адміністрацією для відновлення роботи ДНЗ під їх владою. 

Під цифрою 3 Санакашвілі Любов Юріївна, у ДНЗ 148 займалася господарською частиною. За її участі та співпраці з окупаційною адміністрацією відбулося фактичне знищення українського ДНЗ 148 та здійснюються будівельні роботи у його приміщенні.

До слова, дитячий садок був зруйнований російською армією.   В одне крило було пряме потрапляння снаряду ще у березні 2022 року, після окупації міста окупанти вирішили "відремонтувати" приміщення, викинули на смітник всі українські методичні матеріали, які десятиліттями збиралися для фонду ДНЗ, усю літературу українською мовою. При цьому, демонтували всі міжгрупові стіни та навіть паркан. Посилаючись на те, що дитячий садок буде "відбудовуватися за російськими стандартами". Що з цього приміщення вийде, наразі невідомо.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW