Програма «Доступна іпотека» запрацює з 1 жовтня для чотирьох категорій громадянУряд зробив перший, але дуже важливий крок до реалізації ініціативи Президента Володимира Зеленського – програми доступної іпотеки для українських родин.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

Під час засідання 2 серпня Уряд затвердив для державної компанії «Укрфінжитло» умови забезпечення доступного іпотечного кредитування.

«Програма «Доступна іпотека» запрацює з 1 жовтня 2022 року для чотирьох категорій громадян. Перша – це військовослужбовці за контрактом та працівники сектору безпеки та оборони. Друга категорія – це медики. Третя – вчителі та педагогічні працівники. Четверта категорія – науковці», – зазначив Денис Шмигаль.

Як зауважив Прем’єр-міністр, ставка за іпотекою для всіх цих категорій громадян складатиме 3%. Термін іпотеки – до 20 років. Мінімальний початковий внесок – 20% від вартості житла.

«З наступного року програма запрацює для всіх українців, які потребують покращення житлових умов. Ставка буде так само пільговою і складатиме лише 7% річних», – додав очільник Уряду.

Денис Шмигаль наголосив, що нова масштабна програма іпотеки дозволить активізувати нове будівництво та суттєво сприятиме відновленню економіки: «Наша мета – аби кожен військовий, рятувальник, вчитель та лікар мали власне житло».

Читайте також:Війну з росією треба завершити до зими, — Єрмак

Мінреінтеграції залучає нові інструменти для пошуку депортованих дітейAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW